Neurotreniruočių nauda

Padeda sustiprinti ir išlaikyti emocinę pusiausvyrą

Streso valdymas yra esminis sėkmės aspektas tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Neurotreniruotės gali padėti valdyti streso, dirglumo, nerimo ir perdegimo jausmus, skatindamos smegenis koncentruotis į labiau subalansuotą ir ramesnę būseną. NeurOptimal® padeda sukurti geresnius streso valdymo mechanizmus ir ugdyti atsparumą stresą sukeliantiems veiksniams. Reguliarios neurotreniruotės sumažina streso poveikį ir pagerina bendrą emocinę savijautą.

Pagerina fizinį ir protinį darbingumą

Neurotreniruočių metu optimizuojamos smegenų funkcijos, todėl pagerėja bendras smegenų darbas. Suaktyvėja pažintiniai gebėjimai, gerėja ilgalaikė ir trumpalaikė atmintis. Treniruojamos smegenys veikia efektyviau, geba geriau išlaikyti ir analizuoti gaunamą informaciją. NeurOptimal® gali padėti geriau susikaupti, pajusti proto aiškumą, padidinti kūrybiškumą ir gebėjimą spręsti problemas, taip pat pagerėja pusiausvyra ir koordinacija. Tai naudinga įvairiems gyvenimo aspektams, įskaitant akademinę ar profesinę sėkmę, sportinius rezultatus, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.

Atkuria gilesnį ir ramesnį miegą

NeurOptimal® seanso metu stebimas smegenų bangų, susijusių su miego reguliavimu, aktyvumas ir siunčiamas atitinkamas neurogrįžtamasis ryšys smegenims persitvarkyti. Neurotreniruotės padeda pagerinti smegenų gebėjimą pereiti į atsipalaidavusią ir ramią būseną, palankią miegui. Taip pat pastebima pagerėjusi miego kokybė, susibalansuoja gilaus miego, REM ir pabudimo ciklai, sutrumpėja užmigimo laikas. Reguliarių neurotreniruočių metu pastebimi teigiami pokyčiai asmenims, susiduriantiems su įvairiais miego sutrikimais, tokiais kaip miego apnėja, neramių kojų sindromas ir cirkadinio ritmo sutrikimai.

Padeda valdyti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją, bei pagerina pažintinius ir mokymosi gebėjimus

Neurotreniruotės dažnai naudojamos siekiant pagerinti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį ir koncentraciją. Reguliarūs NeurOptimal® seansai padeda optimizuoti pažintinius gebėjimus, tokius kaip dėmesys, atmintis, problemų sprendimas ir sprendimų priėmimas. Užduotys atliekamos tiksliau ir labiau susikaupus. Tai ypač naudinga asmenims, turintiems dėmesio ir aktyvumo sutrikimų (ADHD) arba tiems, kurie siekia pagerinti savo koncentraciją ir mokymosi gebėjimus.

Palengvina vaikų raidos ir autizmo spektro sutrikimus

Savireguliacijos pagalba smegenys gali keistis, augti ir nuolat formuoti naujas jungtis. NeurOptimal® aparatas centrinei nervų sistemai siunčia tam tikrus impulsus, kuriuos apdorojusi ji geba atkurti prarastas smegenų funkcijas ir pagerinti jų atsistatymą, dėl ko pagerėja ir vaikų raidos sutrikimų simptomatika. Teigiami pokyčiai pastebimi vaikų elgesyje ir kasdienybėje, pagerėja gebėjimas sutelkti dėmesį ir kontroliuoti impulsyvumą, sumažėja nuotaikų svyravimai, padidėja bendradarbiavimas namuose ir ugdymo įstaigoje. Patobulėja bendravimo, socialumo, kalbos įgūdžiai, pastebimas hiperaktyvumo ir nerimo sumažėjimas, geresnė miego kokybė. Kartu su visapusiška ir individualizuota vaiko raidos terapija NeurOptimal® sistema padeda palengvinti kasdienius iššūkius su kuriais susiduria raidos sutrikimų turintys vaikai.

Profesionaliai ar intensyviai sportuojantiems padeda siekti geriausių rezultatų

Reguliarios neurotreniruotės padeda patobulinti motorinius įgūdžius, tokius kaip pusiausvyra ir koordinacija. Sportininkai gali tiksliai ir sklandžiai atlikti judesius ar reikiamą techniką. Taip pat neurogrįžtamasis ryšys padeda pagerinti reakcijos laiką, sureguliuoti priešvaržybinio nerimo ir streso lygį, skatina smegenis normalizuoti emocinį foną, išlaikyti ramybę ir susikaupimą. NeurOptimal® sistema pagerina ir sportininkų gebėjimą vizualizuoti savo pasirodymą, padidina pasitikėjimą savimi, sustiprina gilesnį kūno suvokimo ir kinestetinio grįžtamojo ryšio pojūtį, skatina efektyvesnius judesius ir geresnius rezultaus. Asmenys, atsigaunantys po traumų ar neurologinių būklių neurogrįžtamuoju ryšiu gali papildyti savo reabilitacijos programą taip pagerindami smegenų plastiškumą, lėtinio skausmo valdymą ir atsigavimą.